Юридичні послуги

 • Юридична консультація

Юридична консультація – це спосіб отримати роз’яснення чинних норм законодавства, актуальної правозастосовної практики, а також рекомендації щодо правильного вирішення складних юридичних питань.  Пам’ятайте, незнання закону не звільняє від відповідальності, тому спитати пораду у кваліфікованого фахівця – завжди гарна ідея.

Юридичні консультації надаються в усному чи письмовому вигляді, дистанційно чи при особистій зустрічі. Ви можете обрати будь-який зручний для Вас спосіб.

Первинна юридична консультація, ціль якої визначення суті доручення клієнта та обрання фахового спеціаліста для виконання цього доручення, – надається БЕЗКОШТОВНО. Вторинні юридичні консультації є платними.

Вартість усної консультації – від 750,00 грн., письмової – від 1500,00 грн.

Точну вартість консультації, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Супровід угод щодо нерухомості

Ми здійснюємо комплексний юридичний супровід укладення угод щодо нерухомого майна та земельних ділянок: купівля-продаж, дарування, іпотека тощо.

Послуга юридичного супроводу угод щодо нерухомості включає в себе: юридичний аналіз об’єкта нерухомого майна (щодо наявності обтяжень, заборон, арештів, червоних ліній тощо);юридичний аналіз правомочності учасників угоди (щодо наявності та повноти прав розпорядження нерухомим майном, можливості укладення угоди); підготування/аналіз угоди ( на відповідність вимогам чинного законодавства та інтересам клієнта); супровід підписання угоди в нотаріуса.

Вартість комплексного юридичного супроводу угоди з нерухомістю – 4900,00 грн.

Ви маєте можливість також залучити адвоката для ведення переговорів з іншою стороною договору щодо погодження договірних умов.

 • Робота з договорами (складення/аналіз/редагування)

Будь-яка співпраця чи угода потребує юридично грамотного оформлення. Правильно складений договір – це Ваша страховка від ризиків та непередбачуваних ситуацій. Ми ретельно проаналізуємо всі аспекти Ваших взаємовідносин та подбаємо про те, щоб договір повністю відповідав всім Вашим запитам, і забезпечував  надійний захист Ваших інтересів.

Вартість аналізу/редагування договору – від 950,00 грн., вартість розробки договору – від 1850,00 грн.

Ви маєте можливість також залучити адвоката для ведення переговорів з іншою стороною договору щодо погодження договірних умов.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Оформлення розписки

Розписка – це дуже простий документ, який дозволить гарантувати вчасне повернення боргу, проте буде ефективним лише за умов правильного його оформлення.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО завантажити готовий шаблон стандартної розписки про позику коштів (в гривнях, доларах США чи євро). Для цього скористайтесь нашим телеграм-ботом або заповніть форму зворотного зв’язку.

 • Супровід співпраці з інфлюенсерами (блогерами)

Соціальні мережі сьогодні відіграють надзвичайно важливу роль в житті кожного. Саме тому замовлення реклами у блогерів є дуже популярною послугою, проте, на завжди приносить бажаний результат. Найчастішою причиною незадовільного результату маркетингових послуг є невідповідність результату очікуванням однієї чи обох сторін. Проте існує дуже простий спосіб уникнення такого результату – чітке обговорення та правильне оформлення умов співпраці до її початку. Лише за таких обставин кожна із сторін може бути впевненою, що всі її очікування будуть виправдані, а співпраця – взаємовигідною.

Ми підготуємо для Вас відповідну угоду, яка гарантуватиме захист Ваших інтересів, та допоможемо правильно і чітко сформулювати всі вимоги, щоб співпраця з інфлюенсером була максимально ефективною і принесла бажаний результат.

Вартість юридичного супроводу співпраці з інфлюенсером – від  3650,00 грн. Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Розірвання шлюбу, поділ майна, аліменти

Всі сімейні спори завжди є найбільш емоційно травматичними і водночас дуже важливими для клієнта. Саме тому в таких справах краще довіритись професіоналу, який вислухає, зрозуміє та почує Ваші проблеми і потреби, допоможе раціонально оцінити ситуацію, пройти через весь складний процес припинення шлюбних відносин та мінімізувати всі можливі втрати як матеріальні, так і емоційні, які в таких справах, на жаль, є неминучими для кожної із сторін.

Вартість юридичного супроводу розірвання шлюбу в судовому порядку – від 3800,00 грн.

Вартість представництва в справі про стягнення аліментів (на стороні позивача чи відповідача) – від 3800,00 грн.

Вартість представництва в справі про поділ майна – від 5800,00 грн.Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Отримання страхового відшкодування

Послуга найбільш актуальна для водіїв, яким було завдано шкоду в результаті ДТП. Отримання страхового відшкодування в таких випадках – складний і бюрократичний процес, який ще більше ускладнюється, якщо у винуватця ДТП немає чинного страхового полісу.

Якщо Ви не бажаєте оббивати пороги страхової організації, чи Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ), або не розумієте, де взяти рішення для підтвердження факту вини іншого учасника ДТП, – зверніться до нас. Ми своєчасно сформуємо та подамо весь необхідний пакет документів, проконтролюємо хід розгляду страхової справи та допоможемо добитись справедливого страхового відшкодування завданої Вам шкоди.

Вартість юридичного супроводу отримання страхового відшкодування – від 3450,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Витребування інформації шляхом подання адвокатського запиту

Адвокати наділені значно ширшим колом повноважень для збору інформації і документів, порівняно з іншими особами. Крім того, строк надання відповіді на адвокатський запит становить 5 днів, в той час як строк розгляду звернень громадян та інших осіб становить 30 днів.

Якщо Вам потрібно швидко отримати достовірну інформацію чи документи про ту чи іншу обставину, яка Вас цікавить, – Ви можете скористатись цією послугою та гарантовано отримати бажане за лічені дні.

Вартість складення та подання адвокатського запиту – від 1750,00 грн.Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Повернення пенсійного збору (1%) при купівлі нерухомості

Якщо Ви придбали житлову нерухомість вперше, і при цьому сплатили 1% пенсійного збору, то маєте право його повернути.

Ці кошти повертаються за рішенням суду. Пакет необхідних документів:

 • документи, що посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код);
 • банківська квитанція про сплату пенсійного збору (копія);
 • довідка про невикористання житлових чеків для приватизації (отримати можна у відділенні Ощадбанку за зареєстрованим місцем проживання);
 • довідка про перебування в черзі на одержання житла (за наявності).

Етапи повернення сплаченого пенсійного збору:

 1. Звернення до територіального підрозділу ПФУ з відповідною заявою та пакетом документів;
 2. Звернення до суду. Отримання судового рішення про повернення пенсійного збору та пред’явлення його до виконання.

Вартість повного супроводу повернення пенсійного збору (1%) при купівлі нерухомості – 30% від суми сплаченого збору, але не менше 3600,00 грн.*

*За результатами розгляду справи Вам повертається до 100% понесених судових витрат, в тому числі на оплату послуг адвоката.

Якщо Ви не знаєте, чи маєте право на повернення сплаченого пенсійного збору, тоді ми перевіримо для Вас цю інформацію та сформуємо необхідний інформаційний витяг з державних реєстрів (вартість формування витягу 360,00 грн.). Вартість формування витягу включається до вартості послуги юридичного супроводу повернення сплаченого пенсійного збору.

 • Юридичний супровід реєстрації ОСББ

Юридичний супровід реєстрації ОСББ включає в себе:

 • Підготування статуту ОСББ;
 • Підготування протоколів: створення ініціативної групи (включно з підготування оголошення про проведення зборів та бланків повідомлення мешканців); Установчих зборів;
 • Підготування додатків до протоколу установчих зборів (листків голосування);
 • підготування заяви про реєстрацію ОСББ та повідомлення про неприбутковість;
 • Подання пакету документів для реєстрації (в ЦНАПі).

Результат: Ви отримуєте пакет підтверджуючих реєстраційних документів про створення ОСББ та надання йому статусу неприбутковості, а також консультацію адвоката щодо подальших дій, які потрібно здійснити після реєстрації ОСББ (відкриття рахунку в банку, виготовлення печатки, оформлення повноважень голови).

Вартість юридичного супроводу реєстрації ОСББ – від 13000,00 грн.(залежить від кількості осіб, що беруть участь в голосуванні).Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

Зверніть увагу, адвокат не бере участь у зборах мешканців та не здійснює безпосередній збір підписів та повідомлення мешканців.

 • Встановлення факту проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу

Встановлення такого факту необхідне реалізації прав подружжя, яке не перебувало у зареєстрованому шлюбі. Зокрема у випадках:

 • поділу майна, набутого за час спільного проживання без реєстрації шлюбу;
 • прийняття спадщини;
 • отримання одноразової грошової виплати у зв’язку зі смертю військовослужбовця.

Встановлення юридичного факту проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу здійснюється в судовому порядку.

Для встановлення такого факту необхідно надати докази тривалого спільного проживання чоловіка та жінки, ведення спільного бюджету, витрат, спільного побуту та ін. обставин, які підтверджують наявність сімейних відносин. Такими доказами можуть бути: покази свідків, довідки/акти про місце проживання, квитанції, чеки, довідки про доходи та ін.

Вартість послуги – від 5800,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

Юридичний супровід справи про встановлення факту проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу для отримання одноразової грошової виплати у зв’язку зі смертю військовослужбовця може здійснюватись на умовах pro bono (безкоштовно). Запишіться на консультацію, щоб дізнатись деталі.

 • Представництво в суді

Ми надаємо послугу представництва в суді на всіх стадіях судового провадження (перша, апеляційна та касаційна інстанції) в цивільних, господарських, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення.

Послуга представництво в суді включає в себе: аналіз справи/запиту клієнта, складення стратегії; збір та формування доказової бази, витребування необхідної інформації та документів; аналіз судової практики застосування норм права в аналогічних справах, оцінка ризиків; формування та подання заяв по суті справи, інших заяв та клопотань; безпосередня участь в судових засіданнях; систематичне інформування клієнта про хід розгляду справи та консультування щодо можливих ризиків і перспектив, подальших кроків, їх наслідків та щодо інших питань, які стосуються справи.

Вартість представництва в суді – від 3850,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

Вартість оплати юридичних послуг з представництва в суді (правової допомоги) може бути відшкодована Вам за результатами розгляду справи.

 • Оскарження рішень контролюючих органів

Незаконні дії, бездіяльність чи рішення органів державної влади, місцевого самоврядування, їх службових чи посадових осіб, які порушують Ваші законні права та інтереси, можна і потрібно оскаржувати. Чинне законодавство передбачає два можливі механізми оскарження: в адміністративному та судовому порядках.

Ми надаємо послуги з оскарження рішень (дій чи бездіяльності) Державної податкової служби, Держпраці, Державної інспекції архітектури та містобудування, поліції та ін.

Вартість адміністративного оскарження – від 2800,00 грн.; вартість судового оскарження – від 4350,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Юридичний супровід виконавчих проваджень (в т.ч. зняття арешту)

Суд прийняв рішення на Вашу користь, а інша сторона його не виконує? Чи Ви не можете розпоряджатись своїми коштами або майном через накладений арешт і не розумієте, звідки він взявся?

Ми допоможемо Вам швидко та ефективно вирішити будь-які питання, що стосуються виконання судових та інших рішень.

Вартість юридичного супроводу виконавчих проваджень – від 850,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Юридичний супровід спадкування

Ми надаємо фахову юридичну допомогу щодо вирішення всіх питань, які стосуюся спадкування: складення і виконання заповіту, прийняття спадщини, поновлення строків чи встановлення юридичних фактів, які мають значення для оформлення спадщини (факт проживання зі спадкодавцем на момент смерті, фактичні шлюбні відносини та ін.).

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Претензійно-позовна робота

Запорука ефективності досудового врегулювання спорів – це правильно і своєчасно складена та направлена претензія.

Ми допоможемо Вам захистити Ваші права й інтереси від недобросовісних ділових партнерів, отримати в повному обсязі те, що Вам належить згідно договору та закону, а також правильно сформуємо весь пакет необхідних документів для подальшого подання справи в суд.

Вартість складення та подання претензії – від 2750,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Медіація

Медіація – це спосіб мирного (досудового) врегулювання спору за посередництва професійного адвоката з метою вичерпання конфлікту та досягнення взаємовигідного для всіх сторін результату.

Перевага медіації над судовим вирішенням спору є очевидною: в результаті судового врегулювання спору як мінімум одна з його сторін обов’язково залишиться незадоволеною, а будь-яка подальша співпраця між сторонами суперечки є неможливою. Натомість, кінцевим результатом медіації є взаємовигідна для всіх учасників угода, укладена за посередництва незалежного професійного адвоката, яка враховує інтереси всіх сторін. Медіація – це законний та справедливий спосіб врегулювання спору, що є надійною основою для подальшої співпраці.

Врегулювання конфліктів шляхом медіації проходить через такі стадії:

 1. Ініціювання медіації: формування у сторін спору розуміння процедури медіації; визначення запиту сторін на медіацію; попередній збір інформації та діагностика конфлікту на медіабельність; організаційна підготовка до медіації.
 2. Підготовча стадія: визначення основних організаційних та процедурних аспектів; підписання договору про проведення медіації;
 3. Збір інформації та визначення переліку тем для обговорення, їх пріоритетності та послідовності;
 4. Робота з інтересами та потребами сторін: індивідуальне спілкування медіатора з кожним з учасників конфлікту; допомога в розпізнанні інтересів; роз’яснення чинних норм права, які регулюють правовідносини сторін;  створення умов для вільного прояву емоцій; забезпечення можливості сторін почути один одного.
 5. Пошук варіантів рішення: стимулювання сторін до креативного пошуку та напрацювання варіантів рішення; організація обговорення сторонами варіантів рішень;
 6. Оцінка варіантів рішення з точки зору їх відповідності інтересам сторін, законності, можливості реалізації тощо.
 7. Оформлення домовленості: укладення угоди про примирення сторін.

Вартість  послуги медіації :

– стадія ініціювання медіації: 730,00 грн. (оплачується після попередньої консультації).

За результатами цієї стадії клієнт отримає розрахунок всіх етапів медіації та інформацію про їх тривалість.

 • Юридичний супровід відкриття власного закладу

Ми надаємо юридичні консультації та здійснюємо комплексний юридичний супровід відкриття закладів харчування (ресторани, кафетерії, заклади самообслуговування), салонів краси, освітніх закладів (офлайн та онлайн шкіл), дитячих садочків та ін.

Якщо Ви бажаєте отримати покрокову інструкцію всіх дій, які необхідно вчинити, щоб відкрити омріяний Вами заклад, а також дізнатись про всі важливі деталі та нюанси, які необхідно враховувати, щоб працювати законно та не хвилюватись про штрафи чи закриття, – напишіть нам і ми з радістю Вам допоможемо.

 Вартість юридичної консультації щодо відкриття власного закладу – від 3850,00 грн.

Вартість юридичного супроводу відкриття власного закладу визначається індивідуально.

 Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Отримання гранту на створення чи розвиток власної справи

Ви можете отримати безповоротну грошову допомогу у вигляді гранту для реалізації власних бізнес-ідей. Це чудова можливість для тих, хто бажає започаткувати власну справу, чи масштабувати вже існуючий бізнес.

Якщо Ви бажаєте скористатись цією можливістю і потребуєте фахової підтримки – вітаємо, Ви на правильному шляху. В свій час ми також отримали грант на розвиток цієї юридичної компанії, тому з радістю допоможемо Вам підготувати бізнес-план, описати бізнес-ідею та правильно провести всі розрахунки для того, щоб саме Вас обрали переможцем з тисячі кандидатів, і саме Ви отримали грант.

Вартість консультацій щодо отримання гранту на створення чи розвиток власної справи – від 1750,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Юридичний супровід реалізації стартапу

Найважливіше, що потрібно зробити для реалізації стартапу – ні, не знайти інвесторів, а подбати про юридичний захист своєї бізнес-ідеї.

Першою людиною, якій Ви довірите свою бізнес-ідею – обов’язково повинен бути адвокат, адже лише адвокат зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю згідно вимог закону, і лише в цьому Випадку Ви маєте гарантії нерозголошення будь-якої повідомленої Вами інформації навіть без попередніх домовленостей про це. Щодо всіх інших це правило не діє, тому необхідно подбати про правильне оформлення відносин з інвесторами та бізнес-партнерами для того, щоб Ви могли успішно реалізувати свій проєкт, та не боятись, що Вашими ідеями скористаються без Вас.

Ми підготуємо для Вас всі необхідні документи з метою створення надійної основи для реалізації Вашого стартапу, а також надамо відповіді на всі Ваші питання щодо існуючих законодавчих норм та заборон, які стосуються обраної Вами сфери діяльності.Вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Реєстрація торговельної марки

Необхідна послуга для всіх, хто бажає захистити свій бренд від будь-яких протиправних посягань чи незаконного використання недобросовісними особами.

Ми проводимо перевірку відповідності торговельних марок вимогам надання правової охорони, допомагаємо з підбором класів охорони, а також формуємо і подаємо заявку про реєстрацію знака для товарів і послуг з необхідним пакетом документів.

Вартість юридичного супроводу реєстрації торговельної марки (знака для товарів і послуг) – від 3850,00 грн..

 Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Реєстрація ФОП

Реєстрація фізичної особи-підприємця здійснюється онлайн. Обов’язковою умовою є наявність у Вас електронного цифрового підпису (ЕЦП), який Ви зможете сформувати самостійно та безкоштовно (ми безкоштовно надішлемо Вам детальну інструкцію щодо цього).

Послуга супроводу реєстрації ФОП включає в себе:

 • Надання юридичної консультації щодо порядку реєстрації та здійснення діяльності ФОП, наявних систем оподаткування та чинних норм законодавства, які регулюють діяльність ФОП;
 • Підбір видів діяльності (КВЕД);
 • Обрання найбільш вигідної системи оподаткування;
 • Заповнення та подання реєстраційної заяви;
 • Контроль реєстрації; отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та витягу з реєстру платників єдиного податку (за необхідності)

Вартість реєстрації ФОП – 1450,00 грн.

 • Реєстрація юридичної особи (ТОВ, ПП, ГО, ОСББ та ін.)

Реєстрація юридичних осіб може проводитись нотаріусами та/або державними реєстраторами (через ЦНАП). 

Юридичний супровід реєстрації юридичних осіб включає в себе:

 • Надання юридичної консультації щодо існуючих організаційно-правових форм юридичних осіб, їх особливостей та відмінностей, допомога в обранні найбільш оптимальної організаційно правової форми;
 • Надання юридичної консультації щодо порядку реєстрації та здійснення діяльності юридичною особою;
 • Перевірка найменування юридичної особи на відповідність вимогам законодавства;
 • Перевірка засновників юридичної особи щодо відсутності заборон чи обмежень для вчинення реєстраційних дій;
 • Підбір видів діяльності (КВЕД);
 • Обрання найбільш вигідної системи оподаткування;
 • Підготування установчих документів: статуту, протоколу, рішення, договору та ін.
 • Супровід реєстрації; отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та витягу з реєстру платників єдиного податку (за необхідності)

Вартість реєстрації юридичної особи  – від 5450,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Реєстрація змін до відомостей про юридичні особи, ФОП

Ми допоможемо Вам зареєструвати зміни до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі про ФОП/юридичну особу, зокрема, щодо адреси, видів діяльності, зміни учасників, статутного капіталу, продажу часток тощо.

Вартість юридичного супроводу реєстрації змін до відомостей про ФОП  – від 650,00 грн.

Вартість юридичного супроводу реєстрації змін до відомостей про юридичну особу  – від 1850,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Обрання/зміна системи оподаткування, групи ЄП

Ми допоможемо Вам обрати/змінити систему чи групу оподаткування, проконсультуємо щодо можливості та необхідності вчинення таких дій, а також підготуємо та подамо від Вашого імені всі необхідні документи

Вартість послуги  – від 1450,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Підготування стратегії оптимізації податкового навантаження.

Це найпопулярніша послуга серед підприємців, адже всі ми хочемо заробляти якомога більше та витрачати якомога менше.

Ми знаємо, як можна досягти такого результату: законно мінімізувати Ваші витрати на сплату податків і зборів, щоб Ви не платили більше, ніж повинні.

Вартість розробки стратегії оптимізації податкового навантаження – від 1850,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

 • Check-up ФОП

Check-up ФОП – це експрес-перевірка ФОП щодо правильності реєстрації і здійснення діяльності, сплати податків, подання звітності, виконання вимог чинного законодавства.

В порядку Check-up ФОП ми перевіряємо:

 • Чи відповідає фактична діяльність ФОП зареєстрованій?
 • Чи правильно обрано систему та групу оподаткування?
 • Чи своєчасно та чи в повному обсязі ФОП сплачує податки і подає всю необхідну звітність?
 • Чи наявні заборгованості зі сплати податків чи зборів?
 • Чи правильно виконує ФОП всі вимоги податкового законодавства, зокрема, щодо наявності РРО, ведення обліку, оформлення первинних документів*?

*В порядку check-up не перевіряється весь масив первинної документації, а лише шаблони, які використовуються в роботі.

Для кого послуга Check-up ФОП буде корисною?

Для всіх фізичних осіб-підприємців, не залежно від сфери та тривалості здійснення діяльності, в тому числі:

 • підприємців, які працюють онлайн;
 • ФОП-працівників б’юті сфери, ІТ та ін.;
 • власників офлайн та онлайн магазинів, шкіл;
 • підприємців, які працюють без постійного юридичного супроводу.

Послуга надається дистанційно. Строк надання послуги – 1 робочий день.

Вартість Check-up ФОП – 1250,00 грн.

 • Підготування публічної оферти та політики конфіденційності для сайту.

Публічна оферта та політика конфіденційності – must have для всіх, хто пропонує свої послуги/товари клієнтам через мережу Інтернет: на веб-сайті, в соціальних мережах чи маркетплейсах. Ці два документи в першу чергу потрібні для захисту Ваших інтересів від необґрунтованих претензій клієнтів, а також сприяють збільшенню довіри та лояльності потенційних покупців до Вашої компанії (магазину). Крім того, відсутність політики конфіденційності на сайті є підставою для притягнення до відповідальності згідно вимог українського та міжнародного законодавства.

Вартість підготування пакету документів: публічна оферта + політика конфіденційності – 3950,00 грн.

Вартість підготування одного документа – 2850,00 грн.

 • Розблокування податкових накладних

Якщо Ви вже пройшли всі досудові етапи реєстрації податкової накладної і все одно отримали відмову – не хвилюйтесь, податкова накладна може бути зареєстрована за рішенням суду і ми знаємо, як цього добитись.  Але не варто зволікати, адже строк судового оскарження –  від 3-ох до 6 календарних місяців.

Вартість підготування пояснення/скарги на рішення про відмову в реєстрації податкової накладної  – від 2450,00 грн.

Вартість супроводу справи в суді – від 6750,00 грн.

Точну вартість послуги, а також строк її надання Вам повідомить наш фахівець після опрацювання Вашого запиту.

Абонентське юридичне обслуговування

Якщо Ви хочете мати особистого адвоката, який миттєво відповідатиме на всі Ваші юридичні питання, надаватиме необхідну юридичну підтримку та супровід, – тоді ця послуга для Вас.

Абонентське юридичне обслуговування порівняно із замовленням окремих юридичних послуг дає Вам ряд переваг:

 • всі Ваші запити мають найвищий пріоритет та обробляються першочергово;
 • Ваш адвокат з Вами на зв’язку практично 24/7;
 • Раптові обшуки чи перевірки контролюючих органів не будуть для Вас проблемою, оскільки Ваш адвокат невідкладно прибуде за першим Вашим запитом;
 • Ви отримуєте знижку на інші юридичні послуги, що не включені до обраного Вами пакету.

Ви можете обрати один із стандартних пакетів послуг абонентського юридичного обслуговування, наведених нижче, який найбільше підходить саме Вам, або отримати індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до Ваших потреб.

Ви можете обрати один із стандартних пакетів послуг абонентського юридичного обслуговування, наведених нижче, який найбільше підходить саме Вам, або отримати індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до Ваших потреб.

Мінімальний

$100 / місяць

*до 5 год. роботи адвоката протягом місяця.
 • Надання юридичних консультацій
 • Складення письмових документів: листів, запитів, скарг, заяв тощо
 • Робота з договорами
Знижка на інші юридичні послуги, що не входять до пакету, – 10%

Оптимальний

$400 / місяць

*до 20 год. роботи адвоката протягом місяця.
 • Надання юридичних консультацій
 • Складення письмових документів: листів, запитів, скарг, заяв тощо
 • Робота з договорами
 • Інші послуги
Знижка на інші юридичні послуги, що не входять до пакету, – 20%

Зручний

$25 / година

*обсяг – необмежений
 • Надання юридичних консультацій
 • Складення письмових документів: листів, запитів, скарг, заяв тощо
 • Робота з договорами

Індивідуальна комерційна пропозиція

Якщо Ви бажаєте скористатись перевагами послуги абонентського юридичного обслуговування, проте жоден із запропонованих пакетів послуг Вам не підходить, – залиште заявку і отримайте індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до Ваших потреб.